Asistent - Asistentka dle NSK - elearnigový kurz

Proč si vybrat e-learningový kurz Asistentka?

  1. CENTRUM-VZDĚLÁVÁNÍ.CZ
  2. Články
  3. Proč si vybrat e-learningový kurz Asistentka?

Protože to je jedna z nejjednodušších cest, jak získat nové znalosti a dovednosti v oblasti práce v administrativě a případně se připravit i na celostátně platnou profesní zkoušku Asistent/asistentka (kód: 62-008-M). A to v klidu, svým tempem, v prostředí, které vám vyhovuje a především v době, kdy se vám to hodí. To jsou obecně výhody studia prostřednictvím e-learningového kurzu.

Jaká témata Vás na kurzu čekají?

Jak už jsme uvedli výše, náš kurz Asistent/Asistenka dle NSK je postaven i jako příprava k profesní zkoušce. Takže zde najdete všechna témata, která jsou součástí zkoušky, ale i něco navíc. Takže pojďme na to:

  • Vedení administrativy a práce s výpočetní technikou
  • Orientace v základních ekonomických pojmech
  • Uplatňování firemních procesů
  • Komunikace v rámci sekretariátu
  • Vystupování v souladu s pravidly společenského styku
  • Orientace v legislativních pravidlech pro zacházení s osobními a důvěrnými údaji

A co dalšího u našeho e-learningového kurzu najdete?

A co máme pro Vás navíc? Jsou to témata, která související s Vedením administrativy a práce s výpočetní technikou, tj. práce s textem (MS WORD), práce s tabulkami a grafy (MS Excel) a práce s elektronickou prezentací (MS POWERPOINT). U každého tématu najdete nejen postupy, jak na to, ale také ukázkové příklady, se kterými se pak můžete setkat v rámci profesní zkoušky. U všech praktických příkladů najdete nejen zadání, ale i řešení, které slouží pro vaši kontrolu.

Psaní všemi deseti

Jedním z nových požadavků profesního standardu zkoušky Asistent/asistentka je požadavek psát rychlostí min 120 úhozů/minutu. Takže jsme připravili speciální lekci Psaní textu na počítači – psaní všemi deseti, která obsahuje základy a postupy, jak se naučit psát všemi deseti. Současně je zde i odkaz na web NEDATLUJ, který byl vyhodnocen jako jeden z nejlepších v této oblasti. Základní verze webové aplikace je zdarma, případně si můžete dokoupit verzi Plus.

Ukázkové lekce

V každé ze čtyř částí kurzu najdete také ukázkové lekce – SAMPLE LEKCE, které jsou přístupné zdarma. U nich si můžete práci s e-learningovým portálem nezávazně vyzkoušet. Na konci každé lekce, nejen u ukázkových, najdete také test. Každý test si můžete zopakovat až 10x. Testové otázky se generují z připravené databáze otázek, jejich pořadí a pořadí správných odpovědí je náhodné. Po ukončení testu máte možnost si zkontrolovat správnost odpovědí. Pro úspěšné splnění testu je potřeba dosáhnout 75% úspěšnosti.

Kdy a jak začít?

Začít studovat prostřednictvím e-learningu můžete kdykoliv a odkukoliv, kde máte připojení k internetu. Stačí se nám jen ozvat na info@poc-sluzba.cz, zaplatit a do 24 hodin máte aktivovaný přístup na e-learning. Tak co Vám brání začít teď hned 🙂 ?

Články
, , ,

Archivy

E-learningový kurz Python pro začátečníky
Co Vám přinese e-learningový kurz „Profesionální lektor“?

Další podobné články