Naše online kurzy

Kompletní a aktuální přehled našich e-learningových kurzů.

3 050 Kč

Asistent/asistentka dle NSK

V dnešní době jsou na asistentky kladeny čím dál větší požadavky - ať už v samotné oblasti administrativy tak i legislativy a práce s výpočetní technikou. To vše Vám náš kurz nabízí! Kurz slouží také jako příprava na profesní zkoušku "Asistent/ka, sekretář/ka" dle NSK 62-008-M. Obsah kurzu odpovídá 40 hodinám prezenční výuky. Kurz můžete studovat samostatně nebo se můžete pomocí něj připravit a přihlásit se k nám k profesní zkoušce - v tom případě budete mít u nás profesní zkoušku s 20% slevou. Přístup na e-learningový kurz je platný 120 dnů od aktivace přístupu.

Zobrazit více…

4 840 Kč
Chůva pro dětské koutky dle NSK

Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky dle NSK

Chcete se stát chůvou? Tak tento e-learningový kurz vám pomůže připravit se na profesní zkoušky "Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky" dle NSK 69-017-M. Obsah kurzu odpovídá 64 hodinám prezenční výuky. Přístup do kurzu máte po dobu 90 od aktivace přístupu. Kurz můžete studovat samostatně nebo se můžete pomocí něj připravit a přihlásit se k nám k profesní zkoušce - v tom případě budete mít u nás profesní zkoušku s 10% slevou.

Zobrazit více…

21880Kč
Manažer projektu dle NSK - e-learningový kurz

Manažer projektu dle NSK

E-learningový kurz Manažer projektu vás připraví na profesní zkoušky dle NSK. Projdeme všechny oblasti, které by měl správný projektový manažer znát.

Zobrazit více…

1790 Kč
MS Excel

MS Excel: základy

Naučte se efektivně využívat MS Excel. Ukážeme si jak pracovat v prostředí MS Excel od úplných základů až sestavování funkcí a vzorců.

Zobrazit více…

1790 Kč
MS PowerPoint - pokročilý - e-learning

MS PowerPoint: pokročilí

IT kurz zaměřený na prohloubení znalostí práce s programem MS PowerPoint

Zobrazit více…

1790 Kč
MS PowerPoint

MS PowerPoint: základy

IT kurz zaměřený na osvojení základů práce s programem MS PowerPoint

Zobrazit více…

Kč2990
MS Word

MS Word: pokročilí

Naučíte se, jak pracovat s rozsáhlejšími dokumenty. Použijete přitom zarážky tabulátoru, nástroje pro řízení toku textu, stylové a referenční nástroje nebo práci s oddíly. Zvládnete také vkládání různých objektů a využívání hromadné korespondence.

Zobrazit více…

1790 Kč
MS Word

MS Word: základy

Naučíte se, jak správně a efektivně postupovat při tvorbě a formátování dokumentu. Jak vytvářet seznamy, vkládat a zařazovat do textu obrázky nebo tabulky. A jak, vše nakonec připravit ke zveřejnění nebo tisku.

Zobrazit více…

3 630 Kč
Personalista

Personalista dle NSK

Naučte se vše potřebné pro práci Personalisty v digitální době! Kurz také slouží jako příprava na profesní zkoušku "Personalista" dle NSK 62-007-N. Kurz můžete studovat samostatně nebo se můžete pomocí něj připravit a přihlásit se k nám k profesní zkoušce - v tom případě budete mít u nás profesní zkoušku s 20% slevou. Přístup na e-learningový kurz je platný 90 dnů od aktivace přístupu.

Zobrazit více…

4 840 Kč
Lektor dalšího vzdělávání

Profesionální lektor – Lektor dalšího vzdělávání dle NSK

Co všechno obnáší být lektorem - profesionálem? Na tuto a další otázky související s prací lektora najdete odpovědi v našem e-learningovém kurzu. Kurz současně slouží jako příprava na profesní zkoušku "Lektor dalšího vzdělávání" dle NSK 75-001-T. Obsah kurzu odpovídá 40 hodinám prezenční výuky. Přístup do kurzu máte po dobu 90 dnů od aktivace přístupu. Kurz můžete studovat samostatně nebo se můžete přihlásit i k profesní zkoušce. V tom případě budete mít u nás profesní zkoušku s 20% slevou.

Zobrazit více…

1990Kč
Tvorba WW stránek pomocí WordPress - základy

Tvorba webových stránek pomocí CMS WordPress

Naučíte se tvořit webové stránky pomocí nejpoužívanějšího open-source redakčního systému současnosti. Seznámíte se s potřebnou teorií a pak CMS WordPress nainstalujete na svém počítači a v něm vytvoříte vlastní stránky. Později dokážete zprovoznit skutečný online web a provést jeho SEO optimalizaci.

Zobrazit více…


Menu