Naše online kurzy

Kompletní a aktuální přehled našich e-learningových kurzů.

3 050 Kč

Asistent/asistentka dle NSK

V dnešní době jsou na asistentky kladeny čím dál větší požadavky - ať už v samotné oblasti administrativy tak i legislativy a práce s výpočetní technikou. To vše Vám náš kurz nabízí! Kurz slouží také jako příprava na profesní zkoušku "Asistent/ka, sekretář/ka" dle NSK 62-008-M. Obsah kurzu odpovídá 40 hodinám prezenční výuky. Kurz můžete studovat samostatně nebo se můžete pomocí něj připravit a přihlásit se k nám k profesní zkoušce - v tom případě budete mít u nás profesní zkoušku s 20% slevou. Přístup na e-learningový kurz je platný 120 dnů od aktivace přístupu.
4 840 Kč
Chůva pro dětské koutky dle NSK

Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky dle NSK

Chcete se stát chůvou? Tak tento e-learningový kurz vám pomůže připravit se na profesní zkoušky "Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky" dle NSK 69-017-M. Obsah kurzu odpovídá 64 hodinám prezenční výuky. Přístup do kurzu máte po dobu 90 od aktivace přístupu. Kurz můžete studovat samostatně nebo se můžete pomocí něj připravit a přihlásit se k nám k profesní zkoušce - v tom případě budete mít u nás profesní zkoušku s 10% slevou.
21880Kč
Manažer projektu dle NSK - e-learningový kurz

Manažer projektu dle NSK

E-learningový kurz Manažer projektu vás připraví na profesní zkoušky dle NSK. Projdeme všechny oblasti, které by měl správný projektový manažer znát.
1790 Kč
MS Excel

MS Excel: základy

Naučte se efektivně využívat MS Excel. Ukážeme si jak pracovat v prostředí MS Excel od úplných základů až sestavování funkcí a vzorců.
1790 Kč
MS PowerPoint - pokročilý - e-learning

MS PowerPoint: pokročilí

IT kurz zaměřený na prohloubení znalostí práce s programem MS PowerPoint
1790 Kč
MS PowerPoint

MS PowerPoint: základy

IT kurz zaměřený na osvojení základů práce s programem MS PowerPoint
Kč2990
MS Word

MS Word: pokročilí

Naučíte se, jak pracovat s rozsáhlejšími dokumenty. Použijete přitom zarážky tabulátoru, nástroje pro řízení toku textu, stylové a referenční nástroje nebo práci s oddíly. Zvládnete také vkládání různých objektů a využívání hromadné korespondence.
1790 Kč
MS Word

MS Word: základy

Naučíte se, jak správně a efektivně postupovat při tvorbě a formátování dokumentu. Jak vytvářet seznamy, vkládat a zařazovat do textu obrázky nebo tabulky. A jak, vše nakonec připravit ke zveřejnění nebo tisku.
3 630 Kč
Personalista

Personalista dle NSK

Naučte se vše potřebné pro práci Personalisty v digitální době! Kurz také slouží jako příprava na profesní zkoušku "Personalista" dle NSK 62-007-N. Kurz můžete studovat samostatně nebo se můžete pomocí něj připravit a přihlásit se k nám k profesní zkoušce - v tom případě budete mít u nás profesní zkoušku s 20% slevou. Přístup na e-learningový kurz je platný 90 dnů od aktivace přístupu.
4 840 Kč
Lektor dalšího vzdělávání

Profesionální lektor – Lektor dalšího vzdělávání dle NSK

Co všechno obnáší být lektorem - profesionálem? Na tuto a další otázky související s prací lektora najdete odpovědi v našem e-learningovém kurzu. Kurz současně slouží jako příprava na profesní zkoušku "Lektor dalšího vzdělávání" dle NSK 75-001-T. Obsah kurzu odpovídá 40 hodinám prezenční výuky. Přístup do kurzu máte po dobu 90 dnů od aktivace přístupu. Kurz můžete studovat samostatně nebo se můžete přihlásit i k profesní zkoušce. V tom případě budete mít u nás profesní zkoušku s 20% slevou.
1 790 Kč
Python pro začátečníky - e-learning

Python pro začátečníky

Python patří v posledních letech mezi první 3 nejoblíbenější programovací jazyky. Chcete se naučit základům tohoto moderního objektově orientované skriptovacího jazyka, jehož velkou výhodou je dobře čitelný kód? Pak je tento kurz určený právě Vám.
1990Kč
Tvorba WW stránek pomocí WordPress - základy

Tvorba webových stránek pomocí CMS WordPress

Naučíte se tvořit webové stránky pomocí nejpoužívanějšího open-source redakčního systému současnosti. Seznámíte se s potřebnou teorií a pak CMS WordPress nainstalujete na svém počítači a v něm vytvoříte vlastní stránky. Později dokážete zprovoznit skutečný online web a provést jeho SEO optimalizaci.
Menu