Personalista jako e-learningový kurz

Personalista jako e-learningový kurz

  1. CENTRUM-VZDĚLÁVÁNÍ.CZ
  2. Články
  3. Personalista jako e-learningový kurz

Pojdme se podívát na náš e-learningový kurz Personalista. V tomto článku se podíváme na výhody tohoto kurzu a také co všechno obnáí příprprava k profesní zkoušce. Tak pojdme na to.

Jaké jsou výhody e-learningového kurzu?

Pojďme si na úvod uvést výhody e-learningového kurzu:

  • ke studiu potřebuji jen notebook nebo tablet nebo chytrý telefon a připojení k internetu
  • studuji tehdy, kdy mi to vyhovuje v denní nebo večení době
  • svoje tempo si určuji sám/sama
  • své znalosti si mohu kdykoliv ověřit testem na konci lekce
  • k tématům se mohu kdykoliv vrátit
  • studovat mohu i na dovolené 🙂

E-learningový kurz jako příprava k profesní zkoušce

Náš kurz je obsahově nastaven tak, aby odpovídal aktuálně platnému standardu dle NSK- Pesonalista/Personalistka (62-007-N). Proto zde najdete všechna témata, která potřebuje personalista znát a orientovat se v nich. Základem je orientace v pracovně právní a další příslušné legislativě, pracovat s personální dokumentací, starost o stávající i nové zaměstnance a také orientace v oblasti kolektivního vyjednávání.

Protože i personalista musí perfektně zvládat práci s výpočetní technikou a kancelářským SW, přidali jsme jako bonus i lekce týkající se práce v textovém editoru, tabulkovém kalkulátoru a práci s elektronickou prezentací.

U každé lekce máte k dispozici test, který obsahuje všechny důležité pojmy, které byste měli znát. Můžete si tak každý test spustit až 10x a ověřit si tak své znalosti.

Abyste se mohli podívat, jak náš e-learning funguje, máte k dispozici i tzv. SAMPLE LEKCEOrganizování kolektivního vyjednávání, Zarážky tabulátoru, Výpočty s použitím základních vzorcůPřechody a animace. Podívejte se a vyzkoušejte si náš e-learningový kurz!

A co profesní zkouška?

V případě, že budete mít zájem o profesní zkoušku, můžete se přihlásit na našem webu zde (cena je 3 990 Kč), nebo se můžete rozhodnout a objednat si e-learningový kurz včetně profesní zkoušky a pak máte zvýhodněnou cenu ve výši 6 350 Kč. V této ceně je zahrnuta i 2 hodinová on-line konzultace ke zkoušce.

Tak teď ten poslední krok

Nyní vám už nic nebrání, abyste se přihlásili k našemu e-learningovému kurzu a začali studovat 🙂 Přihlásite se tak, že nám napíšete na e-mail info@poc-sluzba.cz, kde společně vyřešíme formu úhrady za e-learningový kurz Personalista a poté můžete ihned po platbě studovat.

Články
, , , ,

Archivy

Co je nového u kurzu Asistent/Asistentka?

Další podobné články