Chůva pro dětské koutky dle NSK

Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky dle NSK

Aktuální stav
Nepřihlášen
Cena
4 840 Kč
Začínáme

Tento e-learningový kurz je přípravným kurzem pro složení zkoušky profesní kvalifikace dle Národní soustavy kvalifikací (NSK) Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky, kód 69-017-M. Obsah jednotlivých lekcí je přizpůsoben požadavkům Hodnotícího standardu, který specifikuje obsah zkoušky i podmínky její realizace. Hodnotící standard je závazný pro všechny subjekty, které zkoušky profesní kvalifikace realizují. Aktuální znění standardu najdete zde – jedná se o nový standard s platností od 14. 1. 2020.

Kurz obsahuje, v souladu s Hodnotícím standardem, celkem 11 lekcí. Každá lekce pak obsahuje odpovídající témata – počet témat je vždy uveden pod názvy jednotlivých lekcí.

Každá lekce je ukončena testem nebo testy, které prověří Vaše znalosti z daného tématu. Každý test si můžete opakovaně spustit a to až 20krát. Testové otázky se generují z připravené databáze otázek, jejich pořadí a pořadí správných odpovědí je náhodné. Po ukončení testu máte možnost si zkontrolovat správnost odpovědí. Test slouží také k procvičování znalostí v daném tématu. Pro úspěšné splnění testu je potřeba dosáhnout 80% úspěšnosti.

Přístup na e-learning máte na 90 dnů od aktivace přístupu.

Profesní zkouška

Informace k profesní zkoušce jsou uvedeny v poslední lekci.

Obsah Kurzu

Rozbalit vše

Další e-learningové kurzy

MS PowerPoint - pokročilý - e-learning

MS PowerPoint: pokročilý

Zdokonalte své znalosti v ovládání programu MS PowerPoint. Osňte své kolegy na firemních poradách a přilákejte zákazníky profesionálním vzhledem vašich prezentací. Aktivně využivejte barevných…
Detail kurzu
MS Excel

MS Excel: základy

Kurz Excel začínáme je určen pro začátečníky, kteří potřebují tvořit především jednoduché výkazy se základními výpočty a tyto tabulky správně vytisknout.…
Detail kurzu
Menu